Limba, dawna Limba 2, a jeszcze wcześniej ISKRA to kameralny pensjonat dedykowany gościom, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Komfort pobytu oraz regularnie podwyższany standard ośrodka umilają czas odpoczynku w miłej, rodzinnej atmosferze.

Nasz dom znajduje się na ulicy Orkana w Świnoujściu tuż obok dawnej Limby, później zwaną Limbą 1, obecnie Aparthotelu Aurum, tylko bliżej morza. Płaskie wejście do naszego domu wczasowego oraz bliskie sąsiedztwo promenady i plaży powoduje, że każdy z łatwością może cieszyć się pobytem na Bałtykiem będąc u nas. Jest to również duże udogodnienie dla rodzin z wózkami.

W naszej Limbie czekają na Państwa pokoje jedno, dwu, trzy, a nawet cztero-osobowe oraz pokoje typu studio. Wszystkie pokoje mają pełen węzeł sanitarny, balkony, krzesełka plażowe, koce plażowe, czajniki, TV oraz dostęp do Internetu (darmowe WIFI na terenie całego obiektu). Do dyspozycji gości są lodówki, suszarki do włosów oraz żelazka i prasowalnice. Aby każdy mógł wybrać jak najlepszą opcję zakwaterowania dla siebie nasze pokoje podzieliliśmy na tzw. Standard oraz typu Komfort, które są znacząco większe i bardziej przestronne. Pokoje są urządzone kameralnie i z dużym wyczuciem estetyki.

Limba posiada windę osobową do dyspozycji gości. Na miejscu jest niezależna stołówka - jadalnia serwująca bardzo smaczne domowe posiłki 3 x dziennie poza sezonem letnim oraz 2 posiłki w lipcu i w sierpniu (Bufet na śniadanie oraz obiad z podwieczorkiem serwowany do stolika). Zapraszamy zarówno zorganizowane grupy osób (czas pobytu dowolny) jak również klientów indywidualnych. Dla rodzin z małymi dziećmi mamy do dyspozycji łóżeczka turystyczne.

Mając na uwadze komfort naszych gości od kilka lat intensywnie modernizujemy nasz obiekt. W sezonie zimowym 2022 – 2023 zakończyliśmy generalny remont i znacząco podwyższyliśmy standard naszego obiektu. W związku z tym (niestety) nie ma możliwości pobytu wraz ze zwierzętami oraz obowiązuje zakaz palenia – bardzo nam przykro. W momencie zameldowania na naszej recepcji pobierana jest opłata uzdrowiskowa tzw. ‘Oplata Klimatyczna’ w formie gotówkowej. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 a kończy o godzinie 10:00.

Nasz obiekt nie gwarantuje miejsc parkingowych. Istnieje możliwość skorzystania z miejsc postojowych na parkingach strzeżonych lub w tzw. płatnej strefie parkowania na terenie całego miasta Świnoujście.